Відомо, що стан здоров’я — це основний фактор успішного життя людини, запорука становлення його особистості. З давніх часів професія медичного працівника вважається престижною та шанованою. Щоденно тисячі спеціалістів галузі охорони здоров’я роблять все можливе для спасіння життя людини, проводиться інноваційна діяльність з розробки сучасного обладнання та препаратів.

 

Український медичний клуб — це

перше в Україні професійне об’єднання лікарів всіх напрямків, провізорів, фармацевтів та інших працівників галузі охорони здоров’я.
Мета клубу — об’єднання медичної спільноти для підняття іміджу і престижу професії, вирішення проблем модернізації охорони здоров’я, інформаційна та професійна підтримка спеціалістів, що працюють в галузі охорони здоров’я, а також сприяння впровадження нових методів і технологій.
Членами клубу є головні лікарі клінік всіх напрямів діяльності, власники, керівники та представники фармацевтичних компаній, та компаній, що здійснюють поставки медичного обладнання; громадські організації, що пов’язані зі сферою охорони здоров’я які розділяють статутні цілі Українського медичного клубу та бажають брати участь у їх реалізації.

 

Участь в Українському медичному клубі — це:

  • Вагоме доповнення у формування вашого професійного іміджу та підвищення конкурентоспроможності в медичних колах;
  • Можливість набуття великої кількості корисних ділових контактів для реалізації ваших професійних ідей;
  • Збільшення сфери вашого впливу в рамках спеціалізованої аудиторії.

 

Заходи клубу

Засідання клубу спрямовані на обговорення актуальних тем в рамках медичної сфери, обмін досвідом між учасниками, отримання нової інформації з освітньою метою.
В неформальній обстановці клубу у вас з’явиться можливість цікаво та з користю провести час у товаристві колег.
Засідання клубу проводяться в найреспектабельніших залах Києва.